Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Otomatik Garaj Kapısı

Otomatik Panjur

Garaj kapılarımız piyasadaki en iyi tasarlanmış garaj kapısıdır ve tek bir cilt ve yalıtımlı seçeneklerle mükemmel bir ısı yalıtımı sunar. Premium seksiyonel garaj kapılarımız, CFC içermeyen PU köpük ile eşit şekilde doldurulmuş 42 mm kalınlığında çift cidarlı bir çelik bölümüne sahiptir; Isı yalıtımının çok önemli olduğu entegre garajlar ve atölyeler için idealdir.

Seksiyonel garaj kapısı, tek bir panelden ziyade ayrı bölümlerden oluşur; Garajın önündeki yol boşluğu kaybı olmadan dikey olarak yükselirler ve 4x4 ve MPV'ler gibi daha geniş araçlar için fazladan yer bırakarak genişlikten tam açılma sağlayan bir sürüş sağlarlar.

Özellikler

 • CE ve TSE Sertifikaları ile kalitesi tescillidir.
  Kapı bölümleri mükemmel ısı yalıtımı sağlayan 42mm kalınlığındadır.
  Hem genişlik hem de yükseklikteki açıklıktan maksimum sürüş sağlar
  Modern tasarım çoğu çağdaş mimariyle eşleşir
  Süper düzgün çalışma sağlayan üstün kaldırma tertibatı
  Rüzgar, yağmur ve hatta karı dışarıda tutmak için dört taraftan esnek ve hava koşullarına dayanıklı contalar
  Tam teknik ve garanti desteği mevcut

 • ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ

  Seçenekler

  Standartlar

  Seksiyonel garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken aynı zamanda hırsızlara karşı da güvenliğini sağlar. Seksiyonel garaj kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen sistemlerin başında gelir.Seksiyonel dekoratif garaj kapılarının panelleri PARMAK KORUMALI gövde yapısına sahip dekoratif göbekli panellerden oluşur ve isteğe göre paneller üzerine tek yada çift cidarlı dekoratif pencere uygulanabilir

  Pencere kullanmak garaj kapınıza çağdaş ve eşsiz bir görünüm kazandıracaktır. Tek katlı pencereler veya çift güvenlik camı - istek üzerine. RAL renkleri boyalı paslanmaz çelik çerçeveler mevcuttur. Önerilen tasarımlarımızı kullanın veya kendinizinkini yaratın.

  Garaj Kapılarımız hem manuel hem de motorlu olarak kullanılabilir. İtalyan motorlar ile, uzaktan kumanda, anahtar ve / veya güvenlik sensörleri ile çalışır.

  YUKARI