Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Havaalanı Konveyör Kepenk

Havaalanı Konveyör Kepenkler

UpFire ® Konveyör kepenkleri havalimanlarında konveyör sistemleri için ideal yangın panjurudur. Panjur bagaj taşıma sistemine entegre edilmiştir ve tüm sinyaller için uygun özel bir arayüz içermektedir. UpFire ® Bir yangın alarmı durumunda, konveyör bandının açıklığını kapatır ve yangın bölmesini kapatır.

Yangın Alarm Sistemi, kontrol kutusuna doğrudan bir sinyal gönderir. Kontrol kutusu sinyali aldığında yangın panosunun kapanması önceden ayarlanmış bir süre ile geciktirilir. Bu gecikme sırasında, yangın panosunun altındaki konveyör boş olabilir.


Önceden ayarlanmış zaman geçtikten sonra yangın deklanşörü otomatik olarak kapanır.

Kapanış hareketi sırasında bir yangın panosunun altında bir bavul varsa, bu, tampon anahtarını aktive edecektir.

Konveyörü bir kez daha boşaltabilmek için yangın panjurunun önündeki tahrik kayışı kontrol ünitesi üzerinden etkinleştirilir. Eğer bu problemi çözmezse ve bavul yangın perdesinin altında kalırsa, yangın panjuru kısmen kapanacak ve bavulun üzerine inecektir.

Yangın sürgüsünün kapanma hareketi her zaman bir yerçekimi hareketidir. Bu yerçekimi hareketi, motorun içindeki elektromanyetik bir kavrama ile serbest bırakılır.

Elektrik kesintisi durumunda, deklanşör hemen kapanmayacaktır, çünkü kontrol kutusundaki pil takımı elektromanyetik debriyajı tutacaktır. Önceden ayarlanmış bir süre sonra elektromanyetik kavrama serbest bırakılır, böylece yangın deklanşörü bir önlem olarak kapanır. Bu, sistemi kısa güç arızalarına karşı duyarsız hale getirir.

Genel Özellikler

UpFire yangın kepenklerinde kullanılan tüm metal aksamlar galvanizli ve 1.2 mm - 3.0 mm et kalınlığına sahiptir. Sistemize özgü kontrol kart ve panellerimizle istenilen senaryolara göre (kapanış süreleri, uyarılar, emniyet sensörleri, elektrik olmadan güvenli kapanışlar vb.) kurulum yapılmaktadır.

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
YUKARI