Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Hızlı PVC Kapı

Yükleme Rampa - Yükleme Körük

Upgate, herhangi bir müşteri gereksinimini karşılamak için çok çeşitli konfigürasyonlarda çok çeşitli Hızlı PVC (Branda) Kapılar sunabilir. Standart Hızlı PVC Kapılar, her binaya dahili olarak kurulabilir, hızlı erişim ve odaların yeniden kapatılmasını sağlar. Standart kapıların hızı 3m / sn'ye kadar çıkabilir, tam görüş şeffaf alanı standart olarak bulunur ve tüm güvenlik ekipmanları standart olarak güvenlik kenarı ve fotoseller olarak sağlanır. Tüm ürünleri mikrodalga hareket sensörüne, endüktif döngülere, çekme kordonlarına, uzaktan kumandalara bağlanabilir.


Hızlı PVC Kapı Özellikleri

Darbeye dayanıklıdırlar, darbe aldıklarında hasar almazlar. Yani sevkiyatlarınızı yaparken meydana gelebilecek kazalarda, darbelerde ekstra işlerle uğraşmanızı ve ekstra maliyetlere katlanmanızı önlerler.

Otomatik kapamalı motorları sayesinde gereksiz şekilde açık kalmazlar ya da açılmaları gecikmez. Emniyet fotoseli sayesinde herhangi bir cisim algıladığında durduğu için, çalışan elemanlarınızın ve sevk ettiğiniz mallarınızın güvenliğini sağlarlar. Uzaktan kumandayla veya elektrik gücü olmaması durumunda manuel çalışabilme özelliklerine sahiptiler.

Az bakım gerektirir. Düşük devirle sessiz olan çalışan motorları, yıllar boyunca yağlanmasa bile sorunsuz olarak çalışabilir.
Otomatik kapıların üzerinde bulunan mekanik kilitlerle veya opsiyonel olarak takılan elektronik kilitlerle, otomatik kapıların kullanıldığı depoların ya da diğer alanların güvenliğini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Farklı şeklerde açılabilen ve kapanabilen hızlı PVC kapılar, katlanarak rulo haline geldikleri sistemlerdeki gibi etrafında çalışan kişilere ya da diğer malzemelere rahatsızlık vermeden, yer kaplamadan açılıp kapanırlar. Yükleme ve boşaltma hızınıza, kapının kullanıldığı mekânın trafiğine göre, açılma ve kapanma hızı ayarlanabilir.

Zorlu ve değişken hava şartlarında, bu şartlardan minimum derecede etkilenilerek çalışılmasını sağlar. Zaman israfını azaltması, ısı kayıplarını önlemesi, hava akımlarının en düşük seviyeye inmesini sağlaması, görüntü kirliliğini ve gürültüyü engellemesi hızlı PVC kapıların sağladığı yararlar olarak gösterilebilir.

Kullanım ömürlerini uzatan ve sızdırmazlığı sağlayan çeşitli özelliklerin hızlı PVC kapı için standart olarak kullanıldığı bilinir, bu özellikleri güçlendirmek için bazı ilaveler yapılması da mümkündür.

Kullanıldıkları alanın çevresel şartlarına mükemmel şekilde uyum sağlayabilirler. Boyutlarını kullanılacakları alana uygun şekilde ayarlamak, renklerini yine kullanıldıkları alanda uygulanmış olan renklerle uyumlu olacak şekilde seçmek, bu şekilde kullanım kolaylığı ve güvenliği maksimum düzeyde olan hızlı PVC kapıların mekânın görünümüne olumlu katkı yapmasını sağlamak mümkündür.

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
YUKARI