Upgate Door | Ankara | İstanbul

1 Bizi Arayın! +90 312 351 04 64
2 info@upgatedoor.com

Otomatik Kapı uygulamaları için, fiyat, bilgi, teklif ve destek için yukarıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Pzts-Cuma 9:00 - 19:00
Cmts - 9:00 - 18:00
Pazar Günleri Tatil!

Seksiyonel Kapı (Endüstriyel Kapı)

Endüstriyel Seksiyonel Hangar Fabrika Kapıları

Seksiyonel kapılar, büyük üretim alanları, hangarlar, fabrikalar da kullanılan en önemli ve sürekli faaliyet gösteren bir birimdir. Endüstriyel tip olan Seksiyonel Kapılar, alanın trafiğini, ısı yalıtımını, güvenliğini sağlar. Alanın şekline göre çeşitli yataklama uygulamaları ile imal ve montaj edilmektedir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar, çift cidarlı çelik köpük dolgulu paneller kullanılarak yoğun kullanıma dayanacak şekilde inşa edilen çoklu panel bölümleri kullanılarak inşa edilen dikey açılır kapılardır. Güçlü, çok yönlü, güvenli ve termal olarak çok verimli, seksiyonel kapılar endüstriyel ve ticari binaların çoğu için ideal bir kapı çözümüdür.

Özellikler

Teknik Özellikler

Kapılar manuel motor ve kontrol sistemleri veya manuel , palanga sistemi ile çalıştırılabilir. 42 mm kalınlığında saç ve poliüretan dolgulu olan paneller , yangına dayanıklıdır. Kapı çevredinde kullanılan özel contalar sayesinde izolasyonu yüksektir.Kapılar , yürürlükteki imar mevzuatı için gereksinimlerini karşılamaktadır.

• Isı ve Ses Yaltımı yüksektir,

• Gürültüsüz çalşır,

• Az bir güç sarfederek açılır ve kapanır,

• Kapının açılması yer kaybı sağlamaz,

• Binanı yapısına uygun çalışma olanağı sağlar,

• Kapının net açılımı tamamen kullanılır,

• Aksam ve parçaları kolay değişir,

• Pencere sistemleri açılarak çalışma ortamı aydınlatılır,

• Panel kapıya,servis kapısı takılarak personel giriş çıkışı sağlanır.

Radar sensor: Herhangi hareketli bir cismi algıladığında otomatik olarak kapıyı açmasını sağlar. Bu sistem tek ve çift taraflı(iç ve dış ) olarak yapılabilir.
Metal Kütle sensoru: Sadece metal algılamak içindir genelde fort lift ve benzeri araçların geçişinde şoförün herhangi bir dikkat dağınıklığı yaşamadan ve hızını düşürmeden geçişini sağlar. Bu sistem tek ve çift taraflı(iç ve dış ) olarak yapılabilir.
Uzaktan kumanda: 50 metreye kadar uzaklıktan kumanda ile kapı kontrolünü sağlaya biliriz.Bu da istenilen kapıdan belirlenen personelin geçmesine olanak sağlar.
İp'li switch sistemi: Kapıdan yaklaşık 2 mt uzaklığa konulan ip sayesinde fort lift şoförü ip swich sistemine yaklaşarak ipi çekip kapıyı açabilir.Geçişini tamamladıktan sonrada otomatik kapı kapanır .Bu sistem tek ve çift taraflı(iç ve dış )olarak yapılabilir.
Standart kontrol ünitesi: Aç kapa ve acil durum butonundan oluşan bir pano ile standart montajı yapılır yukarıdaki opsiyonel sistemler sayesinde de kapı daha donanımlı ve kullanışlı hale getirilebilir.
Güvenlik: Standartta sunduğumuz emniyet fotoseli , kızıl ötesi ışık kullanarak birbiri arasında bağ sağlayan bir sistemdir kapı kapanırken altından gecen cismi algılar ve cisme çarpmadan kapıyı yukarıya doğru açık pozisyona alır.

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
YUKARI